Pomiń nawigację
Stowarzyszenie
"Klub Gorliczan"
Linki
|Ciekawe strony|

Ciekawe Strony

Strony, które warto zobaczyć!

www.powiat.gorlicki.pl
Oficjalna strona Starostwa Powiatowego w Gorlicach

www.miasto.gorlicki.iap.pl
Oficjalna strona miasta Gorlice

www.gorlice.info.pl
Zapraszamy do nowego serwisu informacyjnego, którego celem jest promocja wydarzeń kulturalnych, sportowych i turystycznych z Gorlic oraz całego Powiatu Gorlickiego

www.beskid-niski.pl
Beskid Niski - kompendium wiedzy o Beskidzie Niskim; górach,ludziach,historii i architekturze.

www.beskidgorlicki.pl
Serwis Beskid Gorlicki

www.debowiec.com
Strona poświęcona Dębowcowi

www.nowica.art.pl
Ciekawa strona entuzjastów Nowicy i Beskidu Niskiego. Dość oryginalna graficznie, ma swoisty klimat i atmosferę.

www.cmentarze.gorlice.net.pl
Bardzo interesująca strona poświęcona galicyjskim cmentarzom z I wojny światowej. Autorzy wszechstronne i z podziwu godną pieczołowitością i oddaniem prezentują internetową dokumentację unikatowych polskich ( a także i słowackich) obiektów cmentarnych. Ciekawe zdjęcia - co szczególnie cenne także archiwalne - bogate opisy i teksty fachowe, znaczące materiały na temat kulminacji frontu wschodniego - bitwy pod Gorlicami z maja 1915 r.

www.czarne.com.pl
Strona Wydawnictwa "Czarne" Moniki Sznajderman i Andrzeja Stasiuka, z wyboru i miłości do naszych gór mieszkańców Ziemi Gorlickiej. Warto zaglądnąć na stronę tej bardzo ambitnej oficyny, prezentującej nie tylko książki znanego prozaika i poety jakim jest Andrzej Stasiuk, ale także utwory pisarzy litewskich, węgierskich, ukraińskich, słowackich, czeskich, niemieckich, serbskich i in.

www.fotogaleria.art.pl
Strona gorlickiego artysty - fotografika Roberta Huka. Piękna grafika i mnóstwo jeszcze piękniejszych zdjęć Beskidu Niskiego i nie tylko.

zagorzany.w.interia.pl
Zapraszamy na nieoficjalną i prywatną stronę o wsi Zagórzany. Powstała 15.07.2005 jako jeden z efektów działalności Amatorskiego Klubu Kulturowego w ramach projektu "Zatrzymać czas".